Stypendia

Stypendium Prezesa Rady Ministrów może być przyznane uczniowi szkoły kształcącej w formie dziennej, która umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Wyróżnienie to przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Na rok szkolny 2020/2021 Prezes Rady Ministrów przyznał 7 092 stypendia.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów tego wyróżnienia znalazło się 3 uczniów Naszej Szkoły:

  • Alicja Witkowska z kl. III Technikum
  • Julia Jerzy z kl. II A Liceum Ogólnokształcącego
  • Kamil Paluszak z kl. II B Liceum Ogólnokształcącego

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz również:

PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2024-2025
Czytaj więcej
SEKRETARIAT
Czytaj więcej
XV Zjazd Absolwentów
Czytaj więcej
ZS Sieraków
Skip to content