Mistrzowie Województwa Wielkopolskiego w koszykówce.

Tytuł Mistrza Województwa Wielkopolskiego obroniony. Ponownie uczniowie ZS Sieraków stanęli w szranki o Mistrzostwo Wielkopolski w koszykówce chłopców. Nasi koszykarze nie zawiedli i podczas finałowego turnieju nie dali szans przeciwnikom. Pokonując LO SMS M. Gortata z Poznania i III LO z Gniezna. Tym samym obronili trofeum sprzed roku. Najbardziej wartościowym graczem został uznany Jordan Lewis. Pamiątkowa statuetkę ufundowało Starostwo Powiatowe w Międzychodzie. Dziękujemy Staroście Powiatu Rafałowi Litke za uroczyste otwarcie turnieju. Serdeczne podziękowania dla burmistrza Gminy Sieraków Witolda Maciołka. Dziękujemy Panu Jarosławowi Czekale oraz pracownikom hali sportowej w Sierakowie za pomoc w organizacji turnieju. Galeria zdjęć na https://www.facebook.com/zs.sierakow

Zobacz również:

PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2024-2025
Czytaj więcej
SEKRETARIAT
Czytaj więcej
XV Zjazd Absolwentów
Czytaj więcej
ZS Sieraków
Skip to content