Plebiscyt redakcji Głosu Wielkopolskiego

W środę 27.04.2022 r. w stolicy Wielkopolski w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w obecności Wicekuratora Oświaty Zbigniewa Talagi, Prezesa Polska Press Sp. z o. o. Pawła Napieralskiego zostały wręczone nagrody plebiscytu edukacyjnego organizowanego przez Głos Wielkopolski. Zespół Szkół w Sierakowie zdobył pierwsze miejsce w powiecie międzychodzkim w kategorii Szkoła Roku, w klasyfikacji wojewódzkiej zdobywając miejsce czwarte. W kategorii Nauczyciel Roku w powiecie międzychodzkim pierwsze miejsce zajął nauczyciel naszej szkoły Damian Ostrowski, w klasyfikacji wojewódzkiej zajął miejsce ósme.

Zobacz również:

PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2024-2025
Czytaj więcej
SEKRETARIAT
Czytaj więcej
XV Zjazd Absolwentów
Czytaj więcej
ZS Sieraków
Skip to content