Konkurs fotograficzny

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pt. Gdzie woda, tam życie

  1. Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie uczniowie Zespołu Szkół im. prof. Maksymiliana Siły- Nowickiego w Sierakowie.
  2. Amatorzy– absolwenci, nauczyciele, rodzice i opiekunowie mogą również nadsyłać własne prace. Nie będą one jednak oceniane i nagradzane w konkursie, ale będą mogły być publikowane i wykorzystane do celów promocyjnych.

Organizatorami konkursu są:

  1. Komitet Organizacyjny XV Zjazdu Absolwentów Zespołu Szkół w Sierakowie
  2. Lokalna Grupa Rybacka Obra-Warta
  3. Gmina Sieraków
  4. Muzeum Zamek Opalińskich
  5. Sierakowski Ośrodek Kultury
  6. pani Elżbieta Linde-wdowa po śp. Ireneuszu Linde (absolwencie Technikum Rybackiego 1970; członka:  Związku Polskich Artystów Fotografików ,  rzeczywistego Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców, Federacji Międzynarodowej Sztuki Fotograficznej FIAP, animatora życia fotograficznego w Wielkopolsce wyróżnionego  Odznaką Zasłużony Działacz Kultury;  instruktora fotografii w Sierakowskim Ośrodku Kultury, laureata  licznych konkursów fotograficznych, wystaw indywidualnych i zbiorowych.

Zobacz również:

PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2024-2025
Czytaj więcej
SEKRETARIAT
Czytaj więcej
XV Zjazd Absolwentów
Czytaj więcej
ZS Sieraków
Skip to content